GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-11-2018 16:54   Güncelleme : 05-12-2018 00:46

Şehide vefa

Şahinbey Belediyesi, geçtiğimiz günler içerisinde Hakkari’de yaşanan patlama sonrasında şehit olan Topçu Er Samet Kaymakçı'nın adını mahallesinde yaptırılan sosyal tesise verdi,

Şehide vefa

Şahinbey Belediyesi, geçtiğimiz günler içerisinde Hakkari’de yaşanan patlama sonrasında şehit olan Topçu Er Samet Kaymakçı için mevlid okutarak ismini taşıyan sosyal tesisin açılışını gerçekleştirdi.

Şahinbey Belediyesi, geçtiğimiz günler içerisinde Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Derecik beldesindeki Süngütepe Üs Bölgesi'nde, mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan Topçu Er Samet Kaymakçı için mevlid okutarak ismini taşıyan sosyal tesisin açılışını gerçekleştirdi. Şahinbey Belediyesi tarafından yeni yapılan ve aynı zamanda Şehit Samet Kaymakçı ismi verilen Sosyal Tesiste okutulan mevlide Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Prof. Dr. Mehmet Görmez, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehit Kaymakçı’nın babası Vakkas Kaymakçı, Şehidin annesi Zeynep Kaymakçı, askeri yetkililer ve çok sayıda porno vatandaş katıldı.

ŞEHİDİN AİLESİNE SAHİP ÇIKILDI

Okutulan duanın ardından gözyaşlarını tutamayan ve şehidin anne ve babasını Vali Davut Gül, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin teselli etti.

Okutulan mevlidin ardından Şahinbey Belediyesi tarafından vatandaşlara Kuran-ı Kerim hediye edildi.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA