SPOR
Giriş Tarihi : 11-01-2019 22:03   Güncelleme : 01-02-2019 15:52

Gaziantep'ten yüzme şampiyonları çıkacak

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, kısa bir süre içinde Gaziantep'te yüzme şampiyonları çıkaracaklarını söyledi.

Gaziantep'ten yüzme şampiyonları çıkacak

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Gaziantep’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziantep Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerini iletti. Bakan Kasapoğlu burada yaptığı açıklamada yapılacak proje ve çalışmalar ile Gaziantep’in önümüzdeki dönemde gençlik ve spor noktasında çok daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışılacağını söyledi.
Pek çok projenin altyapı çalışmalarının yapıldığını dile getiren Bakan Kasapoğlu, çalışma ve projelerin Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve milletvekilleri ile hep gündemde olduğunu ifade etti.
Gaziantep’in Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip illerinden bir tanesi olduğunu bildiren Bakan Kasapoğlu; “Bu genç potansiyel bizler için çok önemli bir imkân ve önemli bir sınav. Bu imkânı en güzel şekilde değerlendirmek için gençlik merkezlerimizi hem nicelik hem niteliksel noktada çok daha yukarılara taşıyacağız. Sayıları arttıracağız. Dersliklerini, ders sayılarını, fonksiyonlarını zenginleştireceğiz. Gaziantep’te pek çok tesis gerçekleştirdik. Spor tesislerimizi hem yerel yönetimler hem de Bakanlığımızın imkânları ile bölgesel semt noktasında, mahalle noktasında tesisler haline getireceğiz” dedi.
Gaziantep’ten çok kısa gelecekte yüzme şampiyonları çıkarmayı hedeflediklerini belirten Bakan Kasapoğlu, “Yüzme havuzlarımızda, spor salonlarımızda, hem sportif anlamda nitelikli bir gençliği hem de zihinsel donanımlı, çok yükseklere çıkmış dünya ile rekabet edebilir bir gençliği Gaziantep’ten yetiştirmenin çabasını güttük. Yöneticilerimizle birlikte bunu çok daha güzel noktalara taşıyacağız” şeklinde konuştu.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
a
a
RÖPORTAJLAR
a
a
ARŞİV ARAMA