GÜNCEL

Boğarak öldürdü, başında ağladı

Gaziantep'te tartıştığı 14 yıllık eşini boğarak öldüren kişi, eşinin cenazesinin başında ağlarken polis tarafından gözaltına alındı.

Boğarak öldürdü, başında ağladı

Gaziantep'te 14 yıllık eşini boğarak öldüren kişi, eşinin cenazesinin başında ağlarken polis tarafından gözaltına alındı.

Ahmet Kocaoğlan (50) ve bir çocuk annesi eşi Saadet Kocaoğlan (49) geçen Cumartesi akşamı Hasırcıoğlu mahallesinde meydana gelen olayda, bir ay önce satın alıp yerleştikleri evlerinde tartışmaya başladı. İddiaya göre, eşini döven Ahmet Kocaoğlan hareketsiz kalıncaya kadar elleriyle boğazını sıktı. Gürültüyü duyan komşuların ihbarıyla olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık görevlileri, Saadet Kocaoğlan'ın olay yerinde öldüğünü belirledi.

Saadet Kocaoğlan'ın cansız bedeni Adli Tıp Kurumu'nd ayapılan otopsinin ardından yakınları tarafından toprağa verilirken, eşini boğarak öldürdükten sonra yatağın başında ağlarken polis tarafından gözaltına alınan Ahmet Kocaoğlan ise gözaltına alınıp götürüldüğü Gaziantep Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.