GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2019 12:30   Güncelleme : 22-03-2019 12:30

Hırsızlar 3 ayda yakalandı

Gaziantep'te farklı zamanlarda meydana gelen hayvan, fıstık, motorlu araç ve çay hırsızlığı olaylarını araştıran jandarma ekiplerinin takibi sonuç verdi.

Hırsızlar 3 ayda yakalandı

Gaziantep'te farklı zamanlarda meydana gelen hayvan, fıstık, motorlu araç ve çay hırsızlığı olaylarını araştıran jandarma ekiplerinin takibi sonuç verdi. 3 aylık teknik takip sonrasında Gaziantep ve Şanlıurfa'da  basılan adreslerde 8 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca Gaziantep ve ilçelerinde meydana gelen hayvan, fıstık, motorlu araç, çay hırsızlığı ile evden ve işyerinden hırsızlık suçlarının aydınlatılması ve faillerinin tespit edilerek 3 ay boyunca teknik takip yapılması sonucunda Gaziantep ve Şanlıurfa'da belirlenen 10 ayrı adrese operasyon düzenlendiği bildirildi.

Yapılan ara operasyonlarda, 9 ayrı faili meçhul nitelikli hırsızlık suçu aydınlatılırken, suça karıştığı belirlenen 8 kişi de gözaltına alındı. Operasyonda piyasa değeri 25 bin lira olan çalıntı boya, bir ton çay ile hırsızlık olaylarında kullanılan 2 adet demir kesme makası, bir testere, kar maskesi ve elektrikli hızar ele geçirildi.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
ARŞİV ARAMA