SİYASET
Giriş Tarihi : 27-03-2019 11:28   Güncelleme : 27-03-2019 11:28

Şahin'den "Öküz" yorumu

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, GAZİRAY test sürüşünde milletvekili Ahmet Uzer'in "Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar" sözlerini ilk kez değerlendirdi: Haddi aşan, asla kabul edilemez ifadelerdir. Gereken yapılacaktır.

Şahin'den

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, GAZİRAY’ın test sürüşü sırasında Milletvekili Ahmet Uzer’in gündem olan ve tepki çeken sözleri hakkında ilk kez konuştu. Şahin, "Had aşan asla kabul edilemez ifadelerdir. Gereken çalışmalar yapılacaktır" dedi.

TV 24 canlı yayınına katılan Fatma Şahin, tepki çeken olayla ilgili şunları söyledi:  “Gaziaray’ın  test sürüşü sırasında herkes de çok büyük bir heyecan var. O ortam içerisinde arkada yüzlerce insan var, kimsenin ne söylediğinin duyulması mümkün değil.. Biz önde tamamen Abdulhamit Gül Bakanımızla birlikte ray değiştirme , korna çalma, bu test sürüşünü yapmanın büyük bir heyecanı içerisindeyiz. Maalesef bir gün sonra sosyal medyada arkada bir kişinin söylediği bir söz. Asla kabul edilemez eğer o anda o gürültülü ortam olmasaydı ilk başta Bakanımız ve biz gerekli tepkiyi verirdik. Çünkü biz insanı yaşat ki devlet yaşasın , yaratılanı yaratandan ötürü  seven anlayışın  mensuplarıyız. Had aşan asla kabul edilemez ifadelerdir. Bunu söyleyen kişiyle ilgili de gerekli çalışmalar yapılacaktır. Ama bizim orada, o ortam içindeki mutluluğumuz heyecanımız  tamamen bu işi başarmış olmamızın mutluluğu ve heyecanı üzerinden yaşandı.” 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
a
a
RÖPORTAJLAR
a
a
ARŞİV ARAMA