SİYASET
Giriş Tarihi : 01-04-2019 14:10   Güncelleme : 01-04-2019 14:10

Şahin şov yaptı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Fatma Şahin, ilk mesai gününde belediye çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı.

Şahin şov yaptı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Fatma Şahin, ilk mesai gününde belediye çalışanları tarafından coşkuyla karşılandı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde yeniden başkanlık koltuğuna oturan Fatma Şahin, Büyükşehir Belediyesi Protokol Girişi’nde düzenlenen karşılama töreninde belediye çalışanlarına seslendi. Gazianteplilerin gönül belediyeciliğinde yükselen Gaziantep'e oy verdiğini dile getiren başkan Şahin, halkın istikrar, güven ve kardeşlikten yana oy kullandığını bildirdi.

Şahin, “Bu gün bu başarıda; bir aile olduysak, bir olduysak, beraber olduysak bu başarının bir başkanın başarısı değil aile olmanın başarısıdır. Bugün Büyükşehir Belediyesi olarak bunu ispatladık. Her bir kardeşim, genel sekreterimden, şu anda hizmet veren çaycı kardeşime kadar hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şahin, "Kazanan Gaziantep, kazanan hemşerilerim oldu. İlk dönem bizim için çok önemliydi. Ama şimdi geçmiş döneme göre üzerimizde daha fazla bir sorumluluk var. Bugün yeni bir ‘bismillah’ diyoruz. Üzerimizdeki emanetin ve sorumluluğun farkındayız. Halkımıza verdiğimiz bütün sözleri yerine getirmek için bu ekibe güveniyorum, sizlere güveniyorum. Beyannamemizde verdiğimiz 2023’de, 2040’daki Gaziantep’imiz için yapacak çok işimiz, gidecek çok yolumuz var. Ama sizin gibi dostlar, sizin gibi çalışma arkadaşlarımızı olduğu sürece Allah bizi mahcup etmeyecektir. Gaziantep kazanacak, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi kazanacak, hemşerilerim kazanacak, kardeşlik kazanacak, bunu birlikte kazandıracağız" diye konuştu.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
a
a
RÖPORTAJLAR
a
a
ARŞİV ARAMA