SİYASET
Giriş Tarihi : 05-04-2019 16:13   Güncelleme : 05-04-2019 16:13

Mazbatalarını aldılar

Gaziantep'te yeniden seçilen Büyükşehir, Şahinbey ve Şehitkamil Belediye Başkanları mazbatalarını aldı.

Mazbatalarını aldılar

Gaziantep'te yeniden seçilen Büyükşehir, Şahinbey ve Şehitkamil Belediye Başkanları mazbatalarını aldı. Zılgıtlar eşliğinde mazbatasını alan başkanlar adına konuşan Fatma Şahin, "Gaziantep hizmetin arkasında durdu, fitne ve karalama siyasetine prim vermedi. Yapacak çok işimiz var" dedi.

Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi 15 Temmuz Konferans Salonu’nda düzenlenen mazbata teslim töreninde konuşan Başkan Şahin, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Şahin, halkın desteğiyle ikinci kez seçildiğini, kendisini destekleyen herkese şükranlarını sundu. Kendisini millete karşı mahcup etmeyen Allah'a hamdeden Şahin, yeni dönemde ustalıkla hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. 

Şahin, “Gaziantep, üretilen hizmetin, hayata geçirilen projelerin arkasında dağ gibi durdu. Fitne, dedikodu ve karalama siyasetine prim vermeyen halkımız, hizmet belediyeciliğine oy verdi. Yapacak çok işimiz var; yeni dönemde yapacağımız güçlü çalışmalar, bizleri bekliyor. Halkımız, 31 Mart’ta sayın başkanımı değil benim başkanımı seçti. Hemşerilerim, projelerimize, kardeşliğimize, gönül belediyeciliğimize ‘durma yok yola devam’ dediğini bir kez daha tescilledi” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu mazbatalarını  Gaziantep İl Seçim Kurulu Başkanı Nesrin Aladağ ve ilçe seçim kurulu başkanlarının elinden teslim aldı. Törene Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Nejat Koçer, Müslüm Yüksel ve AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ile çok sayıda partili de katıldı.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
a
a
RÖPORTAJLAR
a
a
ARŞİV ARAMA