GÜNCEL

3 zehir taciri yakalandı

Gaziantep'te 2 farklı operasyonda muhtelif uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

3 zehir taciri yakalandı

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Karşıyaka Polis Merkezi Amirliğine bağlı Narkotim ekipleri tarafından gerçekleştirilen 2 farklı operasyonda muhtelif uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Hacıbaba Mahallesinde bulunan bir ikamette yapılan aramada; 2 adet tabanca, 1 adet kuru sıkı tabanca, 2 adet mermi ve 52,5 gram bonzai uyuşturucu madde ile 3 adet madde ambalajlamak maksatlı kullanılan rulo ele geçirildi. Olayla ilgili olarak gözaltına alınan H.D isimli şahsın iki farklı suçtan arandığı da tespit edildi.


Aydıntepe Mahallesindeki bir sokak üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan H.D isimli başka bir şahsın yapılan üst aramasında; 24.5 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili olarak gözaltına alınan şüpheli şahıs yapılan sorgusunda; uyuşturucu maddeyi aldığı adresi bildirmesi üzerine, M.Ş isimli şahsa ait olan ikamete ekiplerce operasyon düzenlendi, ikamette yapılan aramada; 2 adet folyoya sarılı 0.70 gram Metamfetamin uyuşturucu maddesi ve ambalaj malzemesi folyolar ele geçirildi.


İki farklı olayda gözaltına alınan 3 şüpheli şahıs haklarında tanzim edilen tahkikat evrakı ile birlikte çıkarıldıkları adli makamlar tarafından tutuklanarak ceza evine teslim edildi.