YAŞAM

SANKO'lular iftarda buluştu

SANKO Holding'in bir asrı aşan geleneksel iftar davetleri başladı.

SANKO'lular iftarda buluştu

SANKO Holding'in bir asrı aşan geleneksel iftar davetleri başladı. Holding şirketlerinden Sanko Tekstil ve Süper Film çalışanları aileleriyle birlikte Konukoğlu Ailesinin iftar yemeğinde bir araya geldi.  SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan, Cengiz ve Yiğitcan Konukoğlu’nun ev sahipliğinde Şato Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinde kurumda uzun süre çalışanlara plaket ve hediye verildi.

Programda konuşan SANKO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, “Yaptığımız işin en iyisini yapmak zorundayız.  Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da kaliteye önem verelim, hatta daha fazla önem vermenizi istiyorum. Ekonomide sorunlar yaşanıyor ama öncekilerde olduğu aşılacağına inanıyorum.Bu ülke hepimizin, gidecek başka ülkemiz de yok. Atalarımızın miras bıraktığı bu ülkeyi ilelebet milletimize yurt edebilmeliyiz” diye konuştu.

“Yanı başımızdaki Suriye’yi görüyoruz. Allah yardımcıları olsun. Hiçbirimizin ayrı gayrı gözetmeden kol kola girmemiz lazım” diyen Konukoğlu, “Bizi de dağıtmak için zaman içerisinde her şeyi deneyeceklerdir. Biz bu ülke için ne yapabiliriz onu düşünmeliyiz. Ramazanınızı kutluyorum, ailenizle birlikte sağlıklı ve mutlu nice Ramazanları paylaşmanızı dilerim. Ayrıca hepinizden Gazişehir GFK için de ayrıca dua istiyorum" dedi.

Programda, SANKO’da 10, 15, 20, 25 ve 30 yıldan bu yana çalışan 19 personele, içerisine lazerle fotoğrafları işlenmiş kristal plaket verilirken 20 yıl ve daha kıdemli olan çalışanlara İstanbul Altın Rafinesinde SANKO logolu bastırılmış özel tam altın ve takım elbise armağan takdim edildi. Plaket ve hediyelerin verilmesinden sonra, yapılan çekiliş ile şanslı çalışanlar 5 tam ve 5 yarım altın kazandı.