EĞİTİM
Giriş Tarihi : 15-05-2019 14:51

20 bin öğrenciye saat

Şahinbey Belediyesi, sınavlarda başarılı olan 20 bin öğrenciye kol saati hediye etti.

20 bin öğrenciye saat

Şahinbey Belediyesi, sınavlarda başarılı olan 20 bin öğrenciye kol saati hediye etti. Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilere bugüne kadar 2,5 milyon kitap dağıttıklarını belirterek, bu kitaplardan yarışmalar düzenleyip ödüller verdiklerini söyledi.

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, başarılı öğrencilere kol saati ve çevreyi kirletenlerin uyarılması için yeşil düdük hediye etti. Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende, 20 bin öğrenciye kol saati hediye edeceklerini ve öğrencileri ders çalışmaları konusunda teşvik edeceklerini söyleyen Tahmazoğlu, öğrencilere seslenerek "Derslerinize çok çalışmanızı istiyoruz. Ülkemizin geleceği sizlersiniz. Mutlaka ve mutlaka ders çalışmamız lazım” dedi.

 

Bugüne kadar 2,5 milyon kitap dağıttıklarını açıklayan Başkan Tahmazoğlu, "Dağıttığımız kitaplardan yarışmalar düzenleyip ödüller veriyoruz. İnşallah bu kitap dağıtımlarımız devam edecek. Ortaokul öğrencilerimizin spor yapmaları için spor malzemesi desteği de sağlıyoruz. Öğrencilerimize ayrıca her yıl karne hediyesi olarak spor ayakkabısı veriyoruz. Ayrıca 6  takdir belgesi getiren öğrencilere ise bisiklet hediye ediyoruz. 20.000 başarılı öğrencimize kol saati hediye ediyoruz. Sizler de okulunuzda başarılı öğrenciler olduğunuz için yine kol saati hediye edeceğiz" diye konuştu.

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA