SPOR

Konukoğlu'ndan taraftar özel teşekkür

Gazişehir GFK'nun Süper Lig'e çıkması nedeniyle özel bir mesaj yayınlayan Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu, taraftara özel teşekkür ederek, "Ekonomiden sonra sporda da Süper Lig'deyiz. "Bize olan inançları nedeniyle taraftarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

Konukoğlu'ndan taraftar özel teşekkür

Gazişehir Gaziantep'in kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu, Süper Lig'e çıkmayla işlerinin bitmediğini ve asıl mücadelenin şimdi başladığını söyledi.

Hatayspor ile oynadıkları play-off karşılaşmasını kazanarak tüm kent halkının özlemi olan Süper Lig'e çıkma başarısında katkısı olan herkese teşekkür eden Adil Sani Konukoğlu, büyük emekleri ve inançları nedeniyle taraftara ayrıca teşekkür etti.

Gaziantep'in ekonomide olduğu gibi sporda da Süper Lig'de temsil edileceğine dikkat çeken Konukoğlu, "Gücünü, formasına kırmızı olarak yansıyan şehitlerimizin asil al kanından alan Gazişehir, tarih yazdı. Amcam merhum Saip Konukoğlu ve ağabeyim Abdulkadir Konukoğlu’ndan sonra bu kentin güzide futbol takımını Süper Lig'e çıkarmanın gururunu yaşıyorum. Bize bu gururu yaşatan ve her zaman ailemize gönüllerini açan vefakar taraftarımıza ve Gaziantep halkına teşekkür ederim. İşimiz bitmedi, asıl mücadele şimdi başladı. Her şeyin en iyisine layık olan Gaziantep halkıyla kenetlenerek sporun güzelliklerini Süper Lig'e taşıyacağı" dedi.