GÜNCEL

Kayınbiraderini öldürdü

Gaziantep eşi evi terkeden emekli polis tartıştığı kayınbiraderini silahla vurarak öldürdü

Kayınbiraderini öldürdü

Gaziantep'te emekli bir polis memuru boşanma aşamasında olduğu eşini ve çocuklarını göremediği için tartıştığı kayınbiraderlerinden Ahmet Yorulmaz'ı (47) tabancayla öldürdü, Ali Yorulmaz'ı da ağır yaraladı. Şüpheli, polise teslim oldu.
Nizip'in Fatih Sultan Mahallesi'nde meydana gelen olayda, İstanbul'da yaşayan emekli polis memuru Nuh Cengiz, ayrılma aşamasında olduğu için babaevine dönen eşi ve çocuklarını görmek için Nizip'e geldi. Eşiyle görüşemeyen Nuh Cengiz'e çocukları da gösterilmedi. Bunun üzerine Nuh Cengiz, kayınbiraderleri Ahmet ve Ali Yorulmaz ile sokakta tartıştı. Tartışma sırasında Nuh Cengiz yanında bulunan tabancasıyla kayınbiraderlerine rastgele ateş etmeye başladı. 
Vücutlarına isabet eden kurşunlarla yaralanan Yorulmaz kardeşler, silah seslerini duyanların çağırdığı ambulanslarla Nizip Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Acil serviste müdahale edilen yaralılardan Gaziantep Üniversitesinde memur olan  Ahmet Yorulmaz, doktorların çabasına karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Hayati tehlikesi bulunan Ali Yorulmaz ise yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. 
Kayınbiraderlerini vurduktan sonra kaçan Nuh Cengiz, silahıyla birlikte Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu.