SPOR

Gazişehir A.Ş olacak

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü yönetimi olağan kongrede güven tazeledi. Kongrede kulübün Anonim Şirket olması için gerekli görüşme ve çalışmaların yapılması amacıyla yönetime yetki verildi.

Gazişehir A.Ş olacak

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, şampiyonluk sonrasında yaptığı kongrede Başkan Adil Konukoğlu ve yönetimini oybirliğiyle bir kez daha seçti. Kongrede kulübün A.Ş. olarak yola devam etme kararı da alındı.

Gaskispor Tesislerinde toplanan genel kurulda yönetimiyle birlikte yeniden oybirliğiyle seçilen Adil  Konukoğlu, şampiyonluğun kentin ortak çabasının sonucu olduğunu belirterek, emeği geçen kişi, kurum ve kesimleri tek tek sayarak teşekkür etti.

Gaziantep'i  büyük bir genç kitlesine sahip olduğunu vurgulayan Başkan Adil Konukoğlu, Süper Lig başta olmak üzere tüm liglerde takımların olması gerektiğini söyledi. Konukoğlu, "Bizim üzerimize düşen Gaziantep'i layık olduğu yere taşımaktır, bunu yapacağız" dedi.

BİR AYDA BİTECEK

Kulübün Süper Lig'de kalıcı olması için kimseye ihtiyaç duymadan kendisini ayakta tutabilecek hale gelmesi gerektiğini söyleyen Konukoğlu, "Anonim Şirket olduğumuzda profesyonel bir yönetimle gelir ve sıkıntı yaşamadan yoluna devam eder. Bir ay içinde bu işi bitirip, sezon başlarken Süper Lig'de iyi bir temsil sergilemek istiyoruz" diye konuştu.

YÖNETİM KURULU

Adil Konukoğlu başkanlığında tek liste ile gidilen seçimde oy birliğiyle seçilen yönetimde şu isimler yer alıyor: Mustafa Topçuoğlu, Haluk Kalyoncu, Tuncay Yıldırım, Mehmet Akıncı, Settar Konukoğlu, Adnan Ünverdi, Erhan Özmen, Gökhan Çeliktürk, Murat Güneri, Hülya Akkaya, Ayşen Ahi, Fikret Kileci, Ömer Küsbeoğlu, Alpaslan Özgüçlü, Aydın Erbay, Cevdet Akınal, Fahrettin Kaplan, Filiz Evran, Hakan Aslansoy, Halit Acar, Hanifi Şireci, Cihan Koçer, M. Ali Şimşek, Mesut Çakmak, Müslüm Özmen, Ömer Şahin, Sedat Özdinç, Selami Memiş, Yusuf Ziya Demsoy