YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-06-2019 14:10

Kral Şakir geliyor

Çocukların beğeniyle izlediği çizgi film karakteri Kral Şakir, M1 Gaziantep AVM'de düzenlenecek etkinlikte çocuklarla bir araya gelecek.

Kral Şakir geliyor

Fenomen çizgi film karakteri Kral Şakir, Gaziantep’te   ilk kez canlı gösterisiyle çocuklarla buluşuyor. M1 Gaziantep AVM'de düzenlenecek etkinliğe katılacak çocuklar Kral Şakir'in en sevilen şarkılarını dinleyip dans ederken, Şakir ve arkadaşı Necati ile hatıra fotoğrafı da çektirerek eğlenceli anlarını ölümsüzleştirecek. 

Moderatör ve Gösteri ekibi eşliğinde yapılacak heyecan dolu etkinlikte Şakir ve arkadaşı Necati minik hayranlarıyla bir araya gelerek doyasıya eğlenmelerini sağlayacak.  21-30 Haziran 2019 tarihleri arasında, günde 3 seans halinde gerçekleşecek etkinlikte çocuklara yönelik animasyon gösterileri ve Kral Şakir ile söyleşi de yer alacak.

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, Gaziantep’te  ilk kez yapılan etkinliğin lisanslı bir AVM etkinliği olduğunu belirterek, "Okulların tatile girmesiyle birlikte çocukların gönüllerince eğlenme, oyun oynama ve dinlenme zamanı geldi. Biz de AVM olarak onlara uygun etkinliklerle zamanlarını en iyi şekilde geçirmelerine katkı sağlamaya çalışacağız" diye konuştu.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA