EKONOMİ

GAPSHOES kış için açılıyor

Gaziantep ayakkabı sektörünün en önemli etkinliği olan GAPSHOES fuarı 29. kez açılıyor. Fuarda sektörün kış mevsimine yönelik ürünleri sergilenecek.

GAPSHOES kış için açılıyor

Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Kunduracılar Odası'nın desteğiyle Akort Fuarcılık tarafından düzenlenen 29. GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Kış Fuarı 3 Temmuz Çarşamba günü kapılarını ziyaretçilerine açacak. Ortadoğu Fuar Merkezi’nde açılacak fuarda kış sezonuna yönelik yeni model ve tasarımlar sergilenecek.

 

Yurtiçinden başta Gaziantep olmak üzere, Adana, Bursa, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Samsun, Şanlıurfa; yurtdışından ise Suriye, Irak ve Sudanlı firmaların yer alacağı fuarda 150 firma ile 400 marka ürünlerini sergileyecek. Fuarda, erkek, kadın, çocuk, spor, iş emniyet, askeri ayakkabılar, taban, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler, kesim, monte hazır taban, dikim, finisaj gibi ürün grupları yer alacak.

 

Türkiye’nin her noktasından profesyonel ziyaretçi ile yurt dışından Etiyopya, Irak, Cezayir, Sudan, Mısır, Rusya, Lübnan, Ukrayna, Romanya, Fas, Nijerya, Suudi Arabistan, Suriye, Azerbaycan, Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerden profesyonel heyetlerin geleceği fuarı 20 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuar 4 gün boyunca ziyaret edilebilecek.