EKONOMİ

Gaziantep'e dev mağaza

Türkiye'nin uluslararası giyim devi LC Waikiki, ikinci büyük outlet mağazasını Gaziantep'te açtı.

Gaziantep'e dev mağaza

Türkiye'nin uluslararası giyim devi LC Waikiki, ikinci büyük outlet mağazasını M1 Gaziantep AVM'de açtı. 3.589 metrekarelik alanda açılan mağazada binlerce çeşit ürün satışa sunuluyor.

LC Waikiki, geniş ürün yelpazesinde bulunan kadın, erkek, çocuk, genç, bebek ve hamile koleksiyonlarındaki her yaştan ve her zevke hitap eden ürünlerini, devasa bir outlet mağazasıyla Gazianteplilerle buluşturdu.

LC Waikiki'nin Türkiye'deki ikinci büyük outlet mağazasını M1 Gaziantep AVM'de açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten AVM Müdürü Sait Can Gizir, AVM bünyesine herkese hitap edecek mağazalar katmaya devam ettiklerini söyledi.

Gizir, daha önce de AVM'de LC Waikiki mağazası bulunduğunu ancak, 3 bin 589 metrekarelik alanda açılan dev outlet mağazasının Gaziantep ve bölge halkına çok daha iyi koşullarda alışveriş imkanı sağlayacağını kaydetti.

LC WAİKİKİ

1988 yılında Fransa'da kurulan ve 1997 yılında LC Waikiki Mağazacılık adıyla Türk markası olarak yola devam eden LCW  “İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 46 ülkede 958 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatıyor. LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedefliyor.