GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-09-2019 14:47

Sahte polis yakalandı

Gaziantep'te kendisini polis olarak tanıtarak konuşmak için vatandaşlardan cep telefonlarını alarak kayıplara karışan 2 kişi polisin çalışması soncu yakalandı.

Sahte polis yakalandı

Gaziantep'te kendisini polis olarak tanıtarak konuşmak için vatandaşlardan cep telefonlarını alarak kayıplara karışan 2 kişi polisin çalışması soncu yakalandı. Şüphelilerden M.K'nın hakkında 11 yıl kesinleşmiş cezasının bulunduğu, 10 suçtan da arandığı ortaya çıktı.

Gaziantep'ten son günlerde, şüpheli bir erkek şahıs ile bu şahsın yanında bulunan kadının, konuşmak için vatandaşlardan cep telefonlarını alarak olay yerlerinden uzaklaştıkları yönündeki şikayetler üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları araştırmada, kendisini polis olarak tanıtan kişilerin M.K. ve E.K. olduklarını tespit etti.

Yakalanarak gözaltına alınan şahıslardan M.K.’nın 10 ayrı suçtan arandığı, ayrıca hakkında 11 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası ile 11 bin TL adli para cezasının olduğu tespit edildi. M.K.'nın yakalanmamak için başkasına ait sahte nüfus cüzdanı ile gezdiği tespit edilince hakkında ayrıca resmi evrakta sahtecilik suçundan da adli işlem yapıldı. Şüpheli şahıslar haklarında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edildi.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
ARŞİV ARAMA