KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 22-10-2019 10:36

M1'de Örnek festival

M1 Gaziantep AVM'de düzenlenen Gaziantep Müzik Festivali'nde katılımcılar Kızılay'a kan bağışında bulunurken, sanatçı Emrah Karaduman da gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

M1'de Örnek festival

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Gaziantep Müzik Festivali sona erdi. Sevilen isimlerin sahne aldığı festivalde, katılımcılar müzikle dolu 2 gün yaşadı. Festivalin konuklarından olan Emrah Karaduman'ın konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlama kararı da büyük takdir topladı.

Gaziantep Müzik Festivali, M1 Otopark alanında gerçekleştirildi. Voice Ajans, Elit Sanat Organizasyon ve M1 Gaziantep'in işbirliğinde, Power Türk'ün medya sponsorluğunda düzenlenen etkinliğin ilk gününde sahneyi Tuğçe Kandemir, Emrah Karaduman ve Gökhan Türkmen aldı. 3 isim de sevilen eserlerini, sevenleriyle hep birlikte seslendirdi. Festivalin ikinci gününe ise; yağışlı havaya rağmen ilgi yoğundu. İlk olarak Kolpa grubunun şarkılarıyla coşturduğu gençler, rap müziğin önemli isimlerinden olan Norm Ender'in konseriyle yağmur altında unutulmaz bir gece yaşadı.

ÜNLÜ İSİMDEN DUYGULANDIRAN HAREKET

Gaziantep Müzik Festivali'nde sahne alan isimlerden Emrah Karaduman, konser gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlama kararı aldı. Ayrıca, geçen yıl otizme farkındalık temasıyla gerçekleştirilen festivalin, bu yılki sosyal sorumluluk ağında ise kan bağışı yer aldı. Kızılay da 'Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır' sloganıyla alanda yerini aldı. Katılımcılar, konser öncesi kan bağışında bulundu.

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, yağışlı havaya rağmen festivalin yoğun ilgi gördüğünü belirterek, “Hem sanat hem de toplumsal duyarlılık yönü olan festivale katılımın yüksek olması dikkat çekti. Ünlü sanatçılarımızın seslendirdiği parçalarla coşkulu 2 gün geçiren katılımcılar hepimiz için hayati öneme sahip olan kan bağışına da büyük ilgi gösterdiler” diye konuştu.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
ARŞİV ARAMA