GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2019 11:53

Gasp ettiği telefonla 5 gram zehir aldı

Gaziantep'te bir kişinin telefonunu gasp eden kişinin telefonla 5 gram ateş buz adlı uyuşturucu madde aldığı ortaya çıktı.

Gasp ettiği telefonla 5 gram zehir aldı

Geçen hafta Düztepe mahallesinde meydana gelen bir gasp  olayının şüphelisi olan B. S isimli şüpheli şahıs Düztepe Polis Merkezi Hırsızlık ekibince yakalandı. Şahsın gasp ettiği telefonu Yeşilevler mahallesinde oturan  H. D isimli şüpheli şahsa 5 gr ateş-buz ve bir miktar para karşılığında verdiğini beyan edince, Şahinbey Suç Önleme Ve Araştırma Büro Amirliği ekiplerine konu bildirilerek,  her iki ekibin ortak çalışmaları sonucu şüpheli H. D, gasp edilen telefon ile birlikte yakalandı.

İkamette yapılan diğer aramalarda ise; 1 adet televizyon, 1 adet tabanca, 2 adet tüfek, 5 adet standart dışı bıçak, 2 adet fotoğraf makinesi, 2 adet tıbbi malzeme ele geçirildi. Arama yapılan ikametin dam kısmında da E. B isimli 1 şüpheli şahıs daha yakalandı.

 Şüpheli 3 şahıs ‘’Yağma(gasp) Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Bulundurmak. Ticaretini Yapmak ve Suç Eşyasını Satın Almak’’ suçlarından haklarında yapılan yasal işlemler sorası adli makamlara sevk edildi.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Suriyeliler geri döner mi?
ARŞİV ARAMA