GÜNCEL

Enes formasına kavuştu

Gaziantep'te ensefalopati hastalığına yakalanan 11 yaşındaki Enes'in imzalı forma dileği Gaziantep Üniversitesi öğrencilerinin projesi sayesinde GFK oyuncuları tarafından yerine getirildi.

Enes formasına kavuştu

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından yürütülen Leyla’dan Sonra isimli proje aracılığıyla, tek hayalinin 7 numaralı Enes yazılı Gaziantep Futbol Kulübü forması olduğunu söyleyen minik Enes’in dileği kulübün futbolcularınca gerçekleştirildi.

Kırmızı siyahlı futbolculardan Günay Güvenç, Güray Vural, Papy Djilobodji ve Kana-Bıyık, ensefalopati hastalığına yakalanan  11 yaşındaki Enes’i evinde ziyaret ederek, minik taraftar ve ailesine moral verdi.

Arkasında 7 numara Enes yazılı formayı, Enes’e hediye eden futbolcular, daha sonra ise minik taraftarla oldukça keyifli zaman geçirdi. Enes, futbolcuları karşısında gördüğü anda duygularını saklayamazken, bu ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti ve Papy Djilobodji'den Gençlerbirliği karşısında gol beklediğini söyledi.

Takım kaptanlarından Günay Güvenç ve Kana-Bıyık, bundan sonraki süreçte Enes’i sürekli olarak ziyaret edeceklerinin sözünü vererek tedavisi için de ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler.