YAŞAM

Yetimleri motive ettiler

Şehitkamil Belediyesi, yetim öğrencilere yönelik ‘İletişim ve Motivasyon’ semineri düzenledi

Yetimleri motive ettiler

Şehitkamil Belediyesi, yetim öğrencilere yönelik ‘İletişim ve Motivasyon’ semineri düzenledi. Semineri dikkatle takip eden öğrenciler, periyodik olarak gerçekleştirilen seminerlerin yaşamlarına önemli katkılar sağladığını ifade ettiler.

Yetim çocuklara yönelik çalışmalarını süreklileştiren Şehitkamil Belediyesi, Hacı Lütfiye Şireci Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle yetim çocuklara yönelik ‘İletişim ve Motivasyon’ konulu seminer düzenledi. Seminer, Hacı Lütfiye Şireci Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde görevli Psikolojik Danışman Şaban Polat tarafından verildi.

Yetim çocuklara psikolojik desteğin yanı sıra iletişim ve motivasyon seminerleri de verdiklerini belirten Polat, “Aile içi iletişim konusunda ne yapmaları gerektiğini anlatıyoruz. Buradaki çocuklarımızın özel durumlarından dolayı onları hayata bağlamak adına elimizden gelen her türlü desteği sunmaya çalıyoruz. Bu tür seminerlerle onları hayata bağlamaya çalışıyoruz. Seminerlerimiz, belirli aralıklarla sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.