SPOR

Futbol Nostalji Sergisi açıldı

Gaziantep'te daha önce çeşitli futbol kulüplerinde futbol oynayan oyuncuların ve takımların resimlerinin yer aldığı "Futbol Nostalji" resim sergisi Sankopark AVM’de açıldı

Futbol Nostalji Sergisi açıldı

Gaziantep'te daha önce çeşitli futbol kulüplerinde futbol oynayan oyuncuların ve takımların resimlerinin yer aldığı "Futbol Nostalji" resim sergisi Sankopark AVM’de açıldı. Ziyaretçiler nostalji fotoğrafların yer aldığı sergide eski zamana yolculuk yaptılar.  

Gazeteci Okan Çelik ve Sedat Torun organizasyonunda gerçekleşen sergiye eski futbolcu ve teknik adamlar büyük ilgi gösterdi. Aralarında bir dönem Galatasaray, Gaziantepspor, Adanaspor, Ankaragücü, Mersin İdman Yurdu gibi takımlarda forma giyen ünlü futbolcuların da bulunduğu resim sergisi 23 Şubat Pazar gününe kadar açık kalacak.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Sankopark AVM’de açılan sergiye ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. Özellikle kendi fotoğraflarını gören eski futbolcular anılarını tekrar yaşadılar. 20-23 Şubat tarihleri arası arasında ziyaretçilere açık olacak sergide ayrıca daha önce yayınlanan “Futbol Nostalji” Kitabı’da ziyaretçilere verilecek. Sergi açılışı sonrasında eski futbolculardan spor adamı Çetin Katırcıoğlugil, günün anısına Okan Çelik’e teşekkür plaketi verdi.