SPOR

Zeybek hokeycilere altın taktı

Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Türkiye ve Avrupa Şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü Çim Hokeyi takımı oyuncuları hocalarına birer Cumhuriyet altını hediye etti.

Zeybek hokeycilere altın taktı

Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, gösterdikleri başarı ile Gaziantep ve Türkiye’yi başarıyla temsil etmeleri nedeniyle Türkiye ve Avrupa Şampiyonu olan Gaziantep Polisgücü Çim Hokeyi takımı oyuncuları hocalarına birer Cumhuriyet altını hediye etti.

Geçen Alanya’da gerçekleştirilen Eurohockey Indoor Club Trophy 2020’de  şampiyon olarak EuroHockey Indoor Club Cup’a yükselen Gaziantep Polisgücü erkek hokey takımı ile Türkiye şampiyonu olan bayan hokey takımı kulüp başkanı Mehmet Kaplan ve yöneticilerle birlikte Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i ziyaret etti. 

Kulüp yönetimiyle birlikte Zeybek’i makamında ziyaret eden sporcular, şampiyonluk sevinçlerini paylaşarak verdiği destek nedeniyle teşekkür etti. Bugüne kadar Avrupa’nın önemli ülkelerinin takımlarını birer birer yenen sporcular kulüp yönetiminin desteği sayesinde Gaziantep ve Türkiye’nin adını en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ise, polis teşkilatı, Gaziantep ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ettikleri için sporculara teşekkür ederek birer Cumhuriyet altını hediye etti. Zeybek, “Gaziantep pek çok alanda tanınmış bir şehir. Artık amatör sporlarda da daha yerlere gelmesi gerekiyor. Kulüp yönetimi ile hocalar ve sporcularımız başarılarıyla bizi gururlandırdı” diye konuştu.