EKONOMİ

M1 de 'evde kal' dedi

M1 Gaziantep AVM de koronavirus salgınıyla mücadele için başlatılan “Evde Kal” kampanyasına destek amacıyla faaliyetlerine geçici olarak ara verdi.

M1 de 'evde kal' dedi

M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi, dünya genelinde yayılan koronavirus salgınıyla mücadele için başlatılan “Evde Kal” kampanyasına destek amacıyla faaliyetlerine geçici olarak ara verdi.

“Hep birlikte zor günler geçiriyoruz ama bu zorluğu yine hep birlikte yeneceğiz” diyen M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, AVM’nin faaliyetlerine salgınla mücadeleye katkıda bulunmak amacıyla geçici bir süre ara verildiğini açıkladı. 

Gizir, “Koronavirüs salgınını engellemede sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla 21 Mart Cumartesi günü kapılarını ziyaretçilere kapatıyoruz. Tedbirleri desteklemek ve yetkililerin ‘evde kal’ uyarılarına katkıda bulunmak amacıyla ziyaretçilerimizle geçici bir süre ayrı kalacağız. Ziyaretçilerimizden de bu süre içinde evlerinde kalmalarını rica ediyoruz” dedi.

Gizir, vatandaşların zaruri ihtiyaçlarının karşılanması için AVM içindeki A101 ve Çetinkaya mağazalarının 12:00-20:00 saatleri arasında hizmet vereceğini de sözlerine ekledi.