GÜNCEL

Online yarışma

Şahinbey Belediyesi, korona virüs salgınına karşı evde kalmayı teşvik amacıyla online yarışma düzenliyor.

Online yarışma

Şahinbey Belediyesi, korona virüs (Covid-19) salgınına karşı evde geçirilen vakitlerin daha verimli değerlendirilmesi maksadıyla sosyal medya üzerinden sorular sorup doğru cevap verenlere hediyeler veriyor.

Ev ortamında zamanın en kaliteli şekilde nasıl değerlendirileceği çözümler aranırken sosyal medyada üzerinden çalışma başlatan Şahinbey Belediyesi eğlenceli bir etkinlik düzenledi. Sosyal medya üzerinden çeşitli sorular sorulurken, sorulara doğru cevap veren vatandaşlara çeşitli hediyeler veriliyor. Ödüller vatandaşların evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan Şahinbey Belediyesi Halkla İlişkiler ekipleri tarafından evlerine götürülüyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu vatandaşların evde kaldığı sürece sosyal medya üzerinden çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, “Korona virüsü nedeniyle dünya genelinde yaşanan zorlu bir süreç var. Biz bu süreci en hafif ve en verimli nasıl geçirebileceğimizin çözümlerini bularak vatandaşımızla paylaşıyoruz. Belediyemizin sosyal medya kanalları üzerinden çeşitli sorular soruluyor. Doğru cevap veren vatandaşlarımıza da hediye veriyoruz. Böylece vatandaşlarımız evde kaldıkları zamanı en verimli şekilde değerlendirmiş oluyorlar” dedi.