GÜNCEL

Jennifer'a büyük ceza

Gaziantep'te Jennifer isimli kafenin sahipleri koronavirüs yasaklarını dinlemeyip işyerlerini açınca işyerinin ruhsatı iptal edildi.

Jennifer'a büyük ceza

Gaziantep'te Jennifer isimli kafenin sahipleri koronavirüs yasaklarını dinlemeyip işyerlerini açınca işyerinin ruhsatı iptal edildi. Kafede okey oynayıp nargile içen müşterilere de ceza yazıldı.

Gaziantep'in tanınan mekanlarından ilan Jennifer Cafe'nin gizli bir şekilde müşteri aldığı duyumunu alan polis, kafeye baskın yaptı. Kapalı olması gerekmesine rağmen işyerinde toplu şekilde okey oynandığı ve nargile içildiği tespit edilince hem para cezası verildi hem de ruhsatı iptal edildi. Mekanda oturan müşterilere de 3 bin 150`şer TL idari para cezası uygulandı.

Sosyetik mekanla ilgili gelişmeyi sosyal medyadan duyuran Vali Davut Gül "Şehitkamil ilçemizdeki bu işletme kapalı olması gereken dönemde faaliyet göstererek toplum sağlığını tehlikeye atmaktan ruhsatı iptal edilmiş, para cezası verilmiş aynı zamanda içerideki her bir müşteriye 3150 TL para cezası uygulanmıştır" dedi.