EKONOMİ

Tatlı destek

Şölen Çikolata, korona virüs nedeniyle yoğun bir mesai harcayan sağlık çalışanlarına çikolata hediye etti.

Tatlı destek

Şölen Çikolata geçen hafta sokağa çıkma yasağı öncesi bir izhidam görüntüsünde vatandaşın elindeki ürünü Luppo'yu sağlık çalışanlarıyla buluşturdu.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nden yapılan açıklamada “Şölen Çikolata tarafından, fedakar sağlık çalışanlarımıza moral ve teşekkür amaçlı çikolata dağıtımı yapılmıştır. Şölen Çikolata'ya anlamlı desteğinden dolayı teşekkür ederiz” denildi.

Şirket tarafından yapılan açıklamada ise “İçinde bulunduğumuz olağan dışı günlerde bugüne kadar tanık olmadığımız durum ve duygularla tanışmaktayız. Bu sürecin; zorluklar kadar dayanışma, empati gibi toplumumuzda zaten var olduğuna inandığımız iyi duyguları öne çıkardığı da bir gerçek. Bizi hayata bağlayan, sabır ve umutla sürecin sona ermesini beklememizi sağlayan da bu güzel duygulardır. Mizah anlayışımız da bizlere verdiği moral ve motivasyonla bu zor günlerde en büyük kurtarıcımız olmaya devam ediyor.

Ülke olarak salgına karşı büyük bir mücadele verirken yakın zamanda Luppo markalı ürünümezle ağırlıklı olarak sosyal medya da yer aldık, almaya da devam ediyoruz. Çikolata ve çikolatalı ürünleri dünyaya ulaştıran Şölen olarak Luppo markalı ürünümüzle gündeme gelmekten elbette şikayetçi olamayız. Ancak bize ait olsun ya da olmasın hiçbir markanın böyle bir dönemde asıl gündem konusunun önüne geçmemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu dönemde toplumsal ihtiyaçları karşılamak üzere desteklerimizi devlet ve STK’lar vasıtasıyla başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere ilgili yerlere ulaştırıyoruz. Yaşadığımız bu zor dönemi hem kendimiz hem sevdiklerimiz hem de gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarımız için kurallara tam uyarak aşacağız. Dayanışmayı, empatiyi, saygıyı ve mizahı hayatımızdan eksik etmeyeceğiz. Şölen tadında sağlıklı ve lezzetli günlerin hızla gelmesi dileğiyle markamıza ilgi gösteren herkese sevgi ve saygılarımız sunarız” denildi.