GÜNCEL

Ağızları tatlandırdı

Başkan Fatma Şahin, İnönü Caddesindeki çalışmaları sürdüren ekiplere gece tatlı ikram etti.

Ağızları tatlandırdı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı ve üst yapı çalışmalarına gece gündüz devam eden ekiplere Başkan Fatma Şahin tarafından tatlı ikram edildi.

Korona virüs salgını nedeniyle sakinleşen ve geçen günlerde araç trafiğine kapatılan İnönü  Caddesini yenileme kararı alan Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yerinde takip eden Başkan Şahin, akşam saatlerinde ziyaret ettiği çalışanlara tatlı ikram ederek, son durum hakkında bilgi aldı.

Korona virüsle büyük bir mücadele içinde olduklarını belirten Şahin, “Gaziantep şu an düşük risk grubunda ilerliyor. Hedefimiz bayramda vatandaşlarımızla birlikte çifte bayram yapmak. Diğer yandan salgın krizinin bize sağladığı fırsatlar da var. İnönü Caddesi Gaziantep’in can damarı konumundadır. Kapatılan bu bölgede çok önemli alt yapı ve üst yapı çalışmaları mevcut. Krizi fırsata dönüştürdük. Şehirde acil bir şekilde giderilmesi gerek bir takım sorunlarımız mevcuttu. Salgın sürecinde hızlı bir şekilde problemlerimizi ortadan kaldırıyoruz. Geceleyin mesaisine devam eden çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.