EKONOMİ

Tudors M1 Gaziantep'te

Ünlü gömlek markası Tudors, M1 Gaziantep AVM’de mağaza açtı.

Tudors M1 Gaziantep'te

Ünlü gömlek markası Tudors, M1 Gaziantep AVM’de mağaza açtı. 22 yıldan bu yana perakende sektöründe yer alan ve kısa sürede önemli bir oyuncu haline gelen Tudors’un M1 Gaziantep AVM’de açtığı mağazada sezonun en yeni ve kaliteli modelleri uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Tudors mağazasının da hizmete girmesiyle birlikte marka ve mağaza çeşitliliğini arttırma yolunda bir adım daha attıklarını belirten M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, 190 metrekare alanda hizmet veren mağazanın yeni normalleşme sürecinde açılmasının önemine dikkat çekti.

Gizir, “Alışveriş Merkezimizde, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun Salgınla Mücadele Önlemleri kapsamında aldığı kararlar en ince detayına kadar titizlikle uygulanıyor. M1 Gaziantep AVM geniş ve ferah yapısı, sürekli taze ve yüzde 100 temiz hava sağlayan özel havalandırma sistemi ile ziyaretçilerine büyük bir avantaj sağlıyor” dedi.

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, Çetinkaya, A101, Vişne, ARC Trend, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekânı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Carting, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekanları da yer alıyor.

TUDORS hakkında

Ayaydın Group bünyesinde kurularak 1998 yılında perakende sektörüne giren ve İstanbul odaklı mağazalaşmasını Anadolu’ya taşıyarak kısa sürede Türkiye'de gömlek pazarında bilinen önemli bir oyuncu haline gelen Tudors son yıllarda yaptığı yatırımlarla 10 ülkede çok sayıda mağaza açtı. Tüketicinin isteklerini modern mağazacılık anlayışı içerisinde karşılayarak sürekli yenilenen Tudors, hem Türkiye’de hem de dünyada en güvenilir, en yenilikçi gömlek markası olma hedefinde.