EKONOMİ

M1 Gaziantep nefes aldırıyor

M1 Gaziantep AVM, yatay mimarinin sağladığı ferah yapısı, sağlıklı fiziki koşulları, yüzde 100 temiz ve taze havasıyla, Gaziantep ve bölge illeri için yıllardır güvenli bir alışveriş ve sosyal yaşam alanı sunuyor.

M1 Gaziantep nefes aldırıyor

M1 Gaziantep AVM, sahip olduğu özellikleriyle günümüz şehir yaşamında en büyük ihtiyaç ve beklenti haline gelen sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlıyor. Geniş yatay mimarisinin sağladığı ferah koridorları ve yüksek tavanı, açık otoparkı ile fark atan AVM, yine merkeze özel tasarlanan ve ülkemizde sayılı mekânlarda bulunan havalandırma sistemiyle yüzde 100 temiz hava ile ziyaretçilere doğal ve tertemiz bir ortamda rahatça nefes alma imkânı sağlıyor. 

OTOPARK AÇIK, HAVA TEMİZ

Yeni süreçte sosyal mesafe ve hijyenin toplumsal yaşamda öncelikli olarak dikkate aldığını vurgulayan Gizir, “Tek katlı olarak inşa edilen ve yüksek tavan ile geniş koridorlara sahip M1 Gaziantep AVM açıldığı günden bu yana hem ziyaretçiler hem de çalışanlara güvenli mesafe başta olmak üzere kurallara rahatça uyma imkânı sağlıyor. Yine büyük binalarda çoğunlukla yer altına inşa edilen otoparkların aksine açık havadaki geniş otoparkımız da ziyaretçilerimizin hem temiz hava almasını hem de daha güvende hissetmesini sağlıyor” dedi.

KAPI ÇOK, KUYRUK YOK

Gizir, alışveriş merkezinin geniş 3 ayrı kapısının bulunmasının giriş-çıkışlarda büyük kolaylık sağladığını, ziyaretçilerin istedikleri bölüme kuyruk oluşmadan kolaylıkla ulaşabildiğini kaydetti.

KORİDOR GENİŞ, MESAFE BOL

Alışveriş merkezinin yapısı gereği ziyaretçilerin çok zaman kaybetmeden istedikleri mağaza veya sosyal mekânlara kısa sürede ulaşabildiğini vurgulayan Gizir, “Alışveriş merkezimiz geniş yapısı sayesinde hem iç mekânda hem de açık alanda pek çok sosyal, kültürel ve sportif etkinliğin de rahatça yapılmasına olanak sağlıyor. Yıllardır yaptığımız etkinliklerde bunun büyük avantajlarını gördük. Tüm etkinlerimizde katılımcılar ve ziyaretçiler büyük rahatlık yaşadı” dedi.

YILLARDIR GÜVENLİ

“Yeni dönemde zorunluluk haline getirilen pek çok kuralı biz yıllardır zaten uyguluyorduk” diyen Gizir, AVM’ye girişte maske takılmasını titizlikle takip ettiklerini, tüm kapılarda ve gerekli bölgelerde el dezenfektanı bulundurulduğu ve girişte mutlaka ateş kontrolü yapıldığını da sözlerine ekledi.

 

 

 

M1 Gaziantep hakkında

Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Gaziantep AVM bünyesinde Sinepark Nakıpali Sinemaları, Eskidji Bazaar, LC Waikiki, Çetinkaya, A101, Vişne, ARC Trend, Globay, Watsons, Uzay Gemisi, Flo, U.S.Polo, Burger King, Popeyes bulunuyor. Ferah mekânı ve yemek alternatifleriyle alışverişi keyfe dönüştüren M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Lunapark, Carting, Çocuk Oyun Alanları ve eğlence mekânları da yer alıyor.