GÜNCEL

Kurban kesim ve satış yerleri belirlendi

Şahinbey Belediyesi kurbanlık hayvan satışı ve kurban kesim alanlarını belirledi.

Kurban kesim ve satış yerleri belirlendi

Şahinbey Belediyesi kurbanlık hayvan satışı ve kurban kesim alanlarını belirledi.

Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kurban satış alanları ve çevresini temizleyerek, kullanım için hazır hale getirdiklerini açıklayarak, "Kurban Bayramında da ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürecek” dedi.

KURBAN SATIŞ YERLERİ

Şahinbey ilçesinde bu yıl  Kahvelipınar Mahallesi Özdemirbey Caddesi ile Onur Mahallesi 43 nolu cadde arasında kalan 77 nolu cadde üzerindeki boş alanlar, Dumlupınar Mahallesi Yeşilvadi Bulvarı ile 156 nolu cadde arasındaki boş alanlar, 25 Aralık Mahallesi İbrahim Tevfik Kutlar Caddesi ile 47052 nolu sokak arasındaki boş alanlar, Şahintepe Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı ile 396 nolu cadde arasındaki boş alan olarak açıklandı.

KURBAN KESİM YERLERİ

Bu yıl kesim yerleri ise Bahattin Kayalı İlkokulu, Dayı Ahmet Ağa İlkokulu, Dr. Sadık Ahmet İlkokulu, Sena Büyük Konuk Ortaokulu, 23 Nisan Ortaokulu, Kocatepe Ortaokulu, Şehit Fuat Oğuzcan İlkokulu, Büyükşehir Belediye Kreşi, Karataş Semt Pazarı, Deniz Semt Pazarı, Akkent Semt Pazarı, 23 Nisan Semt Pazarı, Kılınçoğlu Semt Pazarı, Güneş Semt Pazarı, Mavikent Semt Pazarı olarak açıklandı.