YAŞAM

Geylani mahallesine sosyal tesis

Şahinbey Belediyesi, Geylani mahallesine içinde pazar yeri, düğün salonu, millet kıraathanesi, spor salonu ve ticari birimlerin yer alacağı sosyal tesis yapacak.

Geylani mahallesine sosyal tesis

Şahinbey Belediyesi, Geylani Mahallesi sakinlerine çok amaçlı tesis yapacak. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, mahallede pazar alanı ve gençlik merkezi olarak kullanılabilecek, çok amaçlı bir tesisin yapılacağı müjdesini verdi. Tahmazoğlu 10 830 metrekarelik alan üzerine inşa edilecek tesisin toplam 5 kattan oluşacağını açıkladı.

Tahmazoğlu, “Bu tesis bodrum, zemin, zemin ara, birinci ve ikinci katlardan oluşacak. Yapacağımız çok amaçlı tesiste pazar yeri, ticari alanlar, bay-bayan spor salonu, millet kıraathanesi, büyük ölçekli düğün salonu ve zabıta birimi için yer bulunacak” dedi.

Önceliklerinin vatandaşın rahatlığı ve ihtiyaçlarının karşılanması olduğunu söyleyen Tahmazoğlu, "Geylani Mahallesi’ne yapacağımız çok amaçlı tesis ile buradaki vatandaşların pek çok ihtiyacı karşılanmış olacak. Ekiplerimiz bu konuda gerekli çalışmaları yapıyorlar. Yakın zamanda inşaatına başlayarak en kısa süre içerisinde de tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.