GÜNCEL

Karı koca ölü bulundu

Gaziantep'te gündüz tartışan karı koca gece evlerinde ölü olarak bulundu.

Karı koca ölü bulundu

Gaziantep'te gündüz tartışan karı koca gece evlerinde ölü olarak bulundu. Kadının ilaç ilaç içerek intihar ettiği eve gelen kocanın da eşini ölü görünce başına silahla ateş açarak yaşamına son verdiği sanılıyor.

Şehitkamil ilçesinin kırsal Sam Mahallesi'nde meydana gelen olayda iddiaya göre, Hakan Ataman (37) ve imam nikahlı eşi Emine Bozdoğan (35), gün içinde bilinmeyen bir nedenden tartıştı. Gece geç saatlerde silah seslerini duyarak eve koşan komşular çiftin yerde cansız yattığını görünce durumu sağlık ve güvenlik görevlilerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, banyoda ölü bulunan kadında herhangi bir yara bulunmazken  kocasının ise evin damında başına isabet eden silah mermisiyle yaşamıni yitirdiğini belirledi.

Bir çocukları olduğu öğrenilen karı kocanın cansız bedenini Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılrken, olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı. Şoförluk yapan ve bir kaç aydır işsiz olan Hakan Ataman'ın daha önce ailesiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle soyadıni değistirdiği ve bir süredir de psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi.