GÜNCEL

Yuh artık!

Gaziantep'te uyuşturucu satıcı aile, polise yakalanmamak için uyuşturucu maddeyi 6 aylık bebeklerinin bezinde sakladı.

Yuh artık!

Gaziantep'te uyuşturucu satıcı aile, polise yakalanmamak için uyuşturucu maddeyi 6 aylık bebeklerinin bezinde sakladı.

Gaziantep'te polisin düzenlediği narkotik operasyonunda baskın düzenlenen bir evde yapılan arama sırasında sürekli ağlayan 6 aylık bebeğin huzursuzluğu ve ağlamasından şüphelenen polisin açtırdığı bebek bezinde 6 fişek metamfetamin adlı uyuşturucu madde bulundu. Bebek ve 3 yaşındaki kardeşi yurda teslim edilirken anne ve babası gözaltına alındı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satışı yapan torbacılara yönelik operasyon düzenledi. Şahinbey ilçesinin Malazgirt mahallesinde bir ikamette yapılan aramada evde bulunan bebeğin sürekli ağlaması üzerine bebeğin bezi açılınca içerisinde 6 fişek metamfetamin maddesi olduğu görüldü.

Evde ve bir araçta yapılan aramada ve ayrıca başka bir araçta yapılan aramada 2 kilo 100 gram metamfetamin, 79 gram esrar, 21 gram eroin, 8,4 gram bonzai, 18 adet Ecstasy hap, 2 adet hassas terazi, 8 adet tabanca ile 3 adet pompalı tüfek ele geçirildi. Operasyonda aralarında bebeğin anne ve babasının da bulunduğu 9 kişi gözaltına alındı.