EKONOMİ

M1 Gaziantep kalitesini tescilledi

Korona virüs sürecindeki yeni normalleşme döneminde sağladığı özelliklerle öne çıkan M1 Gaziantep AVM, TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni aldı.

M1 Gaziantep kalitesini tescilledi

Korona virüs salgını sürecinde alışveriş merkezleri için öne çıkan sağlıklı ve güvenli alışveriş ortamını doğal havalandırma sistemi ve yatay mimarisiyle sağlayan M1 Gaziantep AVM, TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni alarak bu özelliği tescilledi.

M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından uygulanan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgeleme Programı’nın şartlarını yerine getirmesi nedeniyle “TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi” aldı.

M1 Gaziantep Alışveriş Merkezi Müdürü Sait Can Gizir, korona virüs salgını kapsamında bir süre kapalı kalan AVM’lerin yeniden açılmasıyla birlikte ziyaretçilerin en çok dikkat ettiği güvenli ve sağlıklı alışveriş ortamını yıllardır sağladıklarını söyledi. Gizir, “Yatay mimariden kaynaklanan yüksek tavan ve geniş koridorları ve yüzde 100 doğal hava akışı sağlayan havalandırma sistemimiz ile yeni süreçte en çok ihtiyaç duyulan özellikleri yıllardır sağlıyorduk. TSE’nin güvenli hizmet için istediği diğer şartları da yerine getirerek belgeyi almaya hak kazandık” dedi.

Ziyaretçilere sağlıklı ve güvenli bir sosyal yaşam alanı oluşturarak alışverişi keyifli bir hale getirdiklerini kaydeden Gizir, belgenin alınması sürecinde emeği geçen herkese teşekkür etti.