EKONOMİ

Değerlerimizden vazgeçmedik

HASKAN Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Hasan Gürkan Bayram, Türkiye Cumhuriyeti'nin geçmişi ve değerlerinden vazgeçmeden çağdaş uygarlık yolunda ilerlediğini söyledi.

Değerlerimizden vazgeçmedik

HASKAN Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Hasan Gürkan Bayram 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı.

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu ve emanet ettiği Cumhuriyetin 97. yıl dönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" diyen Bayram mesajında şunları dile getirdi:

"Ülkemizin karşısına çıkan engelleri aşması için ihtiyacı olan tek şey birlik ver beraberliktir. Türkiye Cumhuriyeti 97. yılında devlet ve milletiyle el ele vererek muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma hedefine doğru emin adımlarla ilerlerken, geçmişini ve değerlerini asla unutmamıştır.  Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da milletimiz, şanlı tarihimize, milli benliğimize sahip çıkacak, çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir biçimde yürümeye üretmeye ve gelişmeye devam edecektir. Aziz Türk Milleti’nin ve Gaziantep’imizin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan mücadelesine ömrünün adamış tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum."