YAŞAM

Dualarla uğurladık

Kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Gaziantep Güneş gazetesinin emektarlarından Ahmet Gocuk son yolculuğuna uğurlandı.

Dualarla uğurladık

Dün sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Güneş Gazetesi’nin emektarı Ahmet Gocuk gözyaşları arasında toprağa verildi.

Çevresinde sevilen-sayılan  59 yaşındaki 4 çocuk babası Ahmet Gocuk'un ani vefatı ailesi ile birlikte basın camiasında da derin üzüntüye yol açtı.

MESLEKTAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI
Ahmet Gocuk'un Hanifi Şireci Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, gazeteciler, ailesi ve sevenleri katıldı. Ahmet Gocuk, kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’taki aile mezarlığına defnedildi.

KALP KRİZİ SONUCU HAYATINI KAYBETTİ
Dün sabah saatlerinde aniden fenalaşması üzerine, kalp krizi geçirdiği anlaşılan ve ilk müdahale olay yerine çağrılan ambulans ile, sağlık ekipleri tarafından yapılan Ahmet Gocuk, Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne kaldırılmış, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata veda etmişti. Güneş Gazetesi’nin kuruluşundan bu yana çalışan, gazetenin emektarlarından birisi olan Ahmet Gocuk çevresinde sıcak, samimi, esprili ve renkli bir kişilik olarak biliniyordu.