KÜLTÜR - SANAT

Kaplan'dan ikinci klip

Sanatçı Hüseyin Kaplan, sözü ve müziği kendisine ait "Bu şehirden gidesim var" adlı şarkısına da klip çekti.

Kaplan'dan ikinci klip

Emniyet teşkilatından emekli olduktan sonra gençliğinden beri sürdürdüğü sanat çalışmalarını profesyonel bir şekilde yapmaya başlayan sanatçı Hüseyin Kaplan youtube üzerinde 200 binden fazla izlenen ilk şarkısının ardından ikinci klibini de yayınladı.

Emekli Başpolis Hüseyin Kaplan, "Bu şehirden gidesim var" adlı şarkısına çekeceği klip için çalışmalarını tamamladı. Sanatçının ilk klibi 'Seni Bilmem Ben Sevdim' şarkısı büyük beğeni toplamış ve Youtube'da 200 bini aşan izlenme almıştı.

Yeni şarkısının da büyük beğeni toplayacağına inandığını söyleyen Kaplan, “Müzik benim için büyük bir tutku. Gençlik yıllarımdan bu yana şiirler yazıyordum. Emekli olduktan sonra kendimi müziğe verdim. Yoğun bir çalışma sonucu profesyonelce hazırladığımız Seni Bilmem Ben Sevdim şarkımız büyük ilgi gördü. Yoğun izlenme oranlarına ulaşınca ikinci şarkıya da klip yapmaya karar verdik. Çalışmaları tamamladıktan sonra klibi ilk önce youtube üzerinden sanatseverlerin beğenisine sunduk. Bu şarkımızın da diğeri gibi ilgi göreceğine inanıyorum” dedi.

Bir süredir TRT'de yayınlanan ve çekimleri Gaziantep'te devam eden "Benim Adım Melek" dizisinde de rol alan Kaplan'ın, söz ve müziği kendisine ait olan şarkının klibinde yönetmen olarak Murat Temlük’ün imzası yer alıyor.

 

Kaplan'ın klibini izlemek için TIKLAYIN