YAŞAM

Feyza'ya ne oldu

7. kattaki evlerinin balkonundan düşerek ölen genç kızın Duygu Delen için yaptığı paylaşım dikkat çekti

Feyza'ya ne oldu

Gaziantep'te 7. kattaki evlerinin balkonundan düşerek ağır yaralanan 17 yaşındaki Feyzanur S., kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Genç kızın ağustos ayında, eski erkek arkadaşının evinden düşerek ölen Duygu Delen için yaptığı paylaşımda "Ben bir yerden aşağı atlamam. Allah korkum var, biri atmıştır" diye yazması dikkat çekti.

Atatürk Mahallesi'nde ailesiyle yaşayan Feyzanur S. gece geç saatlerde 7'nci kattaki evlerinin balkonundan düştü. Genç kızı kanlar içinde görenler, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Feyzanurdoktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Genç kızın cenazesi otopsinin ardından ailesine teslim edilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Öte yandan genç kızın, ağustos ayında eski erkek arkadaşı Mehmet Kaplan'ın ailesine ait 4. Kattaki evin penceresinden düşerek yaşamının yitiren Duygu Delen için yaptığı paylaşımda, "Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir, ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim ama biri atmıştır, uyuşturucu kullanmam zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın" yazması dikkat çekti.