SİYASET

Özkececi'den gövde gösterisi

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığına yeniden aday olan Eyüp Özkeçeci, milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla birlikte partililerin karşısına çıkıp gövde gösterisi yaptı.

Özkececi'den gövde gösterisi

AK Parti Gaziantep İl başkanlığına yeniden aday olan Eyüp Özkeçeci, milletvekilleri ve belediye başkanları ile birlikte parti binasında gövde gösterisi yaptı.

Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığına yeniden aday olan Eyüp Özkeçeci, 2023 seçimlerinde Ak Parti bayrağını en üste çıkaracağını söyledi. Özkeçeci, Gaziantep’in yerel yönetimlerde gösterdiği başarılarla Türkiye’ye örnek olduğunu kaydederek,  3 Şubat tarihinde Karataş Spor Salonunda yapılacak il kongresiyle daha güçle bir şekilde hizmete devam edeceklerini söyledi.

 

Toplantıda konuşan Gaziantep Büyüksehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Biz yola çıktığımızda hiç bir şey eskisi gibi olmayacak dedik ve tohumlarını buradaki ekibimizle attık. Şimdi o tohumlar orman oldu. Biz salgın döneminde de nasıl olduğumuzu gösterdik. Avrupa da aşılanmasını en hızlı götüren ülkeyiz. Başarılarınızın en önemli unsuru güçlü teşkilatlar. Teşkilatlar bizim gönül elçimiz. İl başkanları kolay yetişmiyor. Eyüp başkanımızın da çok büyük emeği var” diye konuştu.

 

Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Sait Kirazoglu, Nejat Koçer, Derya Bakbak ve Müslüman Yüksel de Eyüp Özkececi’nin il başkanlığında önemli başarılara imza attığını belirterek, yeni dönemde daha da başarılı olacaklarını söyledi.