EKONOMİ

BP'de cafe dönemi

Wild Bean Cafe Gaziantep'le buluştu

BP'de cafe dönemi

bp akaryakıt istasyonlarında geniş ürün gamıyla hizmet veren bp Express ve bp'nin dünyaca ünlü kahve ve sandviç lezzetlerini sunan Wild Bean Cafe, Gaziantep Otogarı'nda hizmet vermeye başladı.

bp Express, araç ve kişisel bakım ürünlerinden atıştırmalıklara, zengin ürün çeşitleri ile pek çok ihtiyaca yanıt veriyor. Yenilenen iç tasarımı, yüksek hijyen standartları, temas gerektirmeden açılan tüm market ve WC kapıları, sıcak ve samimi ortamı ile Gazianteplilere 7-24 hizmet sunuyor.
İngiltere, Avusturalya, Güney Afrika, Çin, Rusya ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de bp müşterilerine hizmet veren Wild Bean Cafe de Gaziantep Otogarı'nda yeni açılan bp Express içinde ayrıca hizmet veriyor. Wild Bean Cafe'de yüksek kalitede kahve, çay, soğuk sandviç, tatlı, günün her saatinde bulunabilen lezzetli sıcak sandviç ve fırın ürünlerinden oluşan unlu mamullere ulaşmak mümkün. Müşteriler kendilerine servis edilen kahvelerden ücretsiz wi-fi'ye ve oturma alanlarındaki şarj istasyonlarına kadar aldıkları hizmetlerle, kesintisiz bir yolculuk imkanına kavuşuyorlar.

Wild Bean Cafe'de, sektörde bir ilk olan, organik ve yüzde 100 Arabica kahve ile yapılan kahve çeşitleri satışa sunuluyor. Dünyaca ünlü kahve keyfinin yanı sıra müşteriler; kavurma-kaşar ya da sucuk-kaşar bazlamadan dönere kadar, sıcak/soğuk ve lezzet dolu sandviçlerin tadına varabiliyorlar. Ayrıca promosyonlar ve menülerle; tüm günlük ihtiyaçlar da karşılanabiliyor.