SPOR

Yine kazandılar

Kadınlar Voleybol 1. Lig’inde Gaziantep’i temsil eden Adam Voleybol,  Generali Sigorta Sakarya maçını 3-2 kazandı.

Yine kazandılar

Kadınlar Voleybol 1. Lig’inde Gaziantep’i temsil eden Adam Voleybol,  Generali Sigorta Sakarya maçını 3-2 kazandı. Sarı lacivertliler geçen hafta oynadığı Merinos maçında da geriye düşmesine rağmen muhteşem bir oyunla maçı kazanmıştı.

Talat Özkarslı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşma yine 5 setlik nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. İlk seti 25-22 kaybeden Adam Voleybol, ikinci sette de etkili olamadı ve konuk ekip 25-18 kazanarak durumu 2-0 yaptı. Üçüncü sette daha üstün bir oyun sergileyen sarı lacivertliler 25-20 seti alarak umutlandı. Dördüncü sette hata sayısını azaltan Adam Voleybol 25-18 kazanarak setlerde durumu eşitledi. Tia-break seti ise izleyenleri heyecanlı anlar yaşattı. Sarı lacivertli takım üstün oyunuyla bu seti 15-12 kazandı ve play-off yolunda çok büyük bir galibiyete imza attı.  

ADIM ADIM PLAY-OFF’A

Bu sezon ilk kez mücadele ettiği Sigorta Shop Kadınlar 1. Lig’inde başarılı bir grafik çizen Adam Voleybol, play-off gruplarına kalarak Gaziantep’e heyecan yaşatmak istiyor. Sarı lacivertliler hafta sonu deplasmanda Adana temsilcisi Çukurova Belediyespor ile oynayacak. Aski-Atatürk Spor Salonu’ndaki zorlu mücadele 20 Mart Cumartesi günü 14.00’de başlayacak.