GÜNCEL

Uyuşturuyla yakalanmış

Gaziantep'te aracını durdurmak isteyen polislerden kaçarken bir polisi silahla yaralayınca etkisiz hale getirilen şüphelinin aracında uyuşturucu bulundu.

Uyuşturuyla yakalanmış

Gaziantep 'dur' ihtarına uymayıp kaçarken yakalanacağını anlayınca polisle çatışmaya giren şüphelinin aracından uyuşturucu çıktı. 

Bir polis memurunu 3 el ateş ederek yaralayınca vurularak etkisiz hale getirilen ve çeşitli suçlardan arandığı belirlenen saldırgan ile ilgili Gaziantep Valiliğinden yapılan açıklamada, "23 Mart 2021 tarihi, akşam 21.00 sıralarında F.F.İ isimli bir şahıs Deniz Mahallesi’nde Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından durdurulmak istenirken aracıyla ekibe çarpıp kaçmaya çalışmış ve şahsı takip eden H. T isimli polis memurunu 3 el ateş ederek yaralamıştır. Olay esnasında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekip personeli de F.F.İ isimli şahsı 2 yerinden vurmak suretiyle yaralamıştır. Yaralı polis memuru H.T.’ ve şüpheli F.F. İ’nin bilinci açıktır.  Şüpheli şahıs F.F.İ suç aleti bilye atar tabanca ile birlikte yakalanmış olup, yapılan incelemede sahsın aranmasının olduğu anlaşılmış ve üzerinde bir miktar uyuşturucu madde ve farklı bir kimlik bulunmuştur" denildi.