GÜNCEL

Kılıçdaroğlu yerel basını dinledi

Partisinin Gaziantep'te düzenlediği Belediye Başkanları Çalıştayına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu yerel basını dinledi

CHP’li Belediyeler Çalıştayı’nın üçüncü gününde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Gaziantep yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Toplantıda Kılıçdaroğlu ve İbrahim Ay dışında Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu ve üyeleri, Gaziantep Milletvekilleri Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan, CHP Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar ve yerel basın çalışanları da hazır bulundu.

Toplantının sunum konuşmasını yapan Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, “Sayın Kılıçdaroğlu ve belediye başkanlarını kentimizde ağırladığımız için mutluyuz. Ben Gaziantep basını adına kendisine hoşgeldiniz diyorum. Kentimiz yerel basınının bilinen sorun ve taleplerini uzun uzadıya anlatıp zaman almamak adına, hazırladığımız bu dosyayı kendilerine sunuyor ve sözü Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na bırakıyorum” dedi.

Kısa bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu “Siyasetçiye daha fazla söz hakkı veren Cemiyet Başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu kahvaltının ardından “Sorular bitene kadar buradayım” diyerek, yerel basın temsilcilerinin bütün sorularını yanıtladı.