GÜNCEL

Nizip cinayetinde 10 gözaltı

Gaziantep'in Nizip ilçesinde oğlunun is arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürülen Yusuf Deveci'nin ölümüyle ilgili 10 kişi gözaltına alındı.

Nizip cinayetinde 10 gözaltı

Gaziantep'in Nizip ilçesinde, oğlunun is arkadaşıyla yaşadığı kavganın ardından işyeri sahibinin telefonu üzerine olay yerine gelen ve karşı tarafın saldırısında bıçaklanarak öldürülen Yusuf Deveci'nin ölümüyle ilgili olarak 10 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "22.07.2021 Perşembe günü Nizip ilçemizdeki bir lokantanın çalışanları olan H.E. ve A.O.D. arasında yaşanan tartışma yakınlarının da dahil olmasıyla kalabalık iki grubun karıştığı kavgaya dönüşmüş ve esnada kalp bölgesinden kesici aletle yaralanan A.O.D.'nin babası Y.D isimli vatandaşımız kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce olayın şüphelilerinin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde kesici aletle ölüme sebebiyet veren B.E’nin de aralarında bulunduğu toplam 10 şüpheli 22-23.07.2021 tarihlerinde gözaltına alınmıştır" denildi.