GÜNCEL

Tahmazoğlu biber hasadında

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye tarafından çiftçilere dağıtılan biber fidelerinin mahsullerini çiftçilerle birlikte topladı.

Tahmazoğlu biber hasadında

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye tarafından çiftçilere dağıtılan  biber fidelerinin vermiş olduğu mahsulü çiftçilerle birlikte topladı.

Çiftçilere 12 milyon 300 bin adet domates, biber, salatalık, patlıcan ve kavun fidesi dağıtan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Tarım İl Müdürü Mehmet Karayılan Şahinbey İlçe Tarım Müdürü Mustafa Güzel ve çiftçiler ile birlikte biber topladı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, dağıtılan fidelerden bereketli ürünlerin ortaya çıktığını belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak bu yıl ilk defa dağıtmış olduğumuz 12 milyon 300 bin adet kavun, domates, patlıcan, biber, salatalık hasat noktasına geldi. Dağıtmış olduğumuz fidelerden çok bereketli ürünler ortaya çıktı. Kaliteli fideleri çiftçilerimiz tarlalarına diktikten sonra bereketli ürünler elde ettiler. Çiftçimizin ellerine sağlık. Rabbim onlara bol kazanç versin. Bu ürünleri sofralarında tadacak olan vatandaşlarımıza da afiyet olsun diyorum” dedi.