YAŞAM

Şahinbey'den yardım eli

Şahinbey Belediyesi Kastamonu’da sel felaketinden dolayı mağdur olan vatandaşlara yardım elini uzatarak gıda ve giyecek desteği gönderdi.

Şahinbey'den yardım eli

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Kastamonu’da sel felaketinden dolayı mağdur olan vatandaşlara yardım elini uzatarak gıda ve giyecek desteği gönderdi.

Manavgat’ta ve Osmaniye’ye yangın söndürme ve soğutma çalışmaları için su tankeri gönderen Şahinbey Belediyesi, bu kez de sel felakatinden dolayı ağır yara alan Kastamonuya iki kamyon gıda kolisi, mont, bot, çocuk bezi, çizmenin yanısıra iki tırda su gönderdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu zor günler geçiren Kastamonu halkının yanında olduklarını belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak bu zamana kadar nerede mağdur varsa oraya yetişmeye çalıştık. Geçtiğimiz günlerde ciğerimizi yakan orman yangınlarında Manavgat ve Osmaniye’ye söndürme ve soğutma çalışmaları için su tankeri ve personel gönderdik. Şimdi de sel felaketinden mağdur olan Kastamonulu kardeşlerimize iki kamyon gıda kolisi, mont, bot, çocuk bezi, çizmenin yanısıra iki tırda su gönderdik. Biz büyük bir ülkeyiz yaralarımızı hep beraber omuz omuza bir birimize kenetlenerek saracağız. Yaşanan sel felakefinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerken yaralı kardeşlerimizede acil şifalar diliyorum” dedi.