GÜNCEL

GGC'de yeni dönem

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimi görev dağılımı yaptı. Başkan İbrahim Ay ustalık döneminde önemli projelere imza atacaklarını söyledi.

GGC'de yeni dönem

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nde 27. Olağan Genel Kurul ile seçilen yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaparak çalışmalara başladı

İlk toplantıda oy birliği ile yeniden başkan seçilen İbrahim Ay, "Ustalık dönemimizde üyelerimizin ve Gaziantep basınının daha iyi standartlara kavuşması için çalışacağız" dedi.


Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nin 27'nci Olağan Genel Kurulu, Cumartesi günü Ticaret Odası’nda gerçekleşti. İbrahim Ay'ın önderliğindeki yönetim kurulunun tek liste ile gittiği kongreye 224 üyeden 174'ü katıldı. Kongrede; İbrahim Ay başkanlığındaki liste, oy kullanan 174 üyeden 173'ünün oyunu alarak göreve seçildi.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) yönetim kurulu Olağan Genel Kurul’un ardından ilk toplantısını bugün yaparak görev bölümünü gerçekleştirdi. Toplantıda ilk olarak yönetim kurulu oy birliği ile İbrahim Ay'ın GGC'nin yeniden başkanlığına karar verdi. Yeni dönemde başkan yardımcılıklarına Hasan Kırmızıtaş ve Mehmet Boncuk, Genel Sekreterlik görevine İsmail Şahin, muhasip üyeliğe ise Galip Ünlükara getirildi.
Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyen GGC Başkanı İbrahim Ay, 'ustalık dönemi' olarak tanımladığı 3 yıllık görev sürecinde yeni konut projesi ile mesleki atölyeler ve cemiyet üyelerine destek sözü verdiklerini hatırlatarak, "Yeni dönemde durmadan çalışacak ve GGC bayrağını daha yukarılara taşıyacağız" dedi.
Görev bölümünü gerçekleştirerek yeni dönemin startını verdiklerini ifade eden Başkan Ay, "Kongremizde üyelerimizin desteğiyle yeniden göreve seçilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak, bu kongre aynı zamanda omuzlarımızdaki yükü de arttırdı. Bizler omuzlarımızdaki yükün ağırlığının farkındayız ve bunun için çalışmalarımıza hemen başladık. Gaziantep basınının amiral gemisi olan GGC'nin çıtasını daha yukarılara taşıyacağız. Tüm üyelerimiz ile birlikte ortak akıl anlayışı içerisinde hareket ederek dolu dolu bir üç yıl geçireceğiz. Bu üç yıllık dönemde başta yeni konut projemiz, cemiyetimize yeni bir hizmet ve lokal binası, mesleki atölyeler ve üyelerimize vaat ettiğimiz destekler konusunda yoğun şekilde çalışacağız. Gece gündüz demeden 3 yıl boyunca 'Ben' değil 'Biz' anlayışıyla bizlere teveccüh gösteren üyelerimize layık olmak için çabalayacağız" diye konuştu.