GÜNCEL

Şehitlerimizi uğurladık

Suriye’nin Azez bölgesinde terör örgütü tarafından yapılan saldırıda şehit düşen özel harekat polisleri Cihat Şahin ve Fatih Polat, Gaziantep’ten törenle memleketlerine uğurlandı.

Şehitlerimizi uğurladık

Suriye’nin Azez bölgesinde terör örgütü tarafından yapılan saldırıda şehit düşen özel harekat polisleri Cihat Şahin ve Fatih Polat, Gaziantep’te düzenlenen törenle memleketlerine uğurlandı.

Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi'nde terör örgütünün roketle yaptığı saldırı sonucu şehit olan Gaziantep Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli polis memurları Cihat Şahin ve Fatih Doğan için Özel Harekât Şube Müdürlüğünde tören  düzenlendi. Törene Şehit Cihat Şahin'in eşi Öznur, çocukları Araf Tuğra, Mehmet, annesi Emine, babası Mehmet, Şehit Fatih Doğan'ın eşi Emine, annesi Emine, babası Mehmet Doğan, Gaziantep Valisi Davut Gül, Kilis Valisi Recep Soytürk, Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Bayram Yılmazkaya, Gaziantep Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hacı Halil Osma, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ ile şehitlerin silah arkadaşları katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması, şehitlerin öz geçmişinin okunması ve Gaziantep Müftüsü Hüseyin Hazırlar tarafından okunan duanın ardından Cihat Şahin'in cenazesi Elazığ'a, Fatih Doğan'ın cenazesi ise Adıyaman'a gönderildi.