SİYASET

Erdoğan'dan Gar Lokantası açıklaması

AK Parti Gaziantep Milletvekili İstasyon Meydanı'ndaki tarihi Gar Lokantası binasının VIP salonu yapılması kararından haberlerinin ve VIP yapılmasıyla ilgili bir taleplerinin olmadığını söyledi.

Erdoğan'dan Gar Lokantası açıklaması

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan bir süredir kent kamuoyunun gündeminde olan büyük tepki çeken Gar Lokantası’nın VIP salonu olarak değiştirilmesi kararından haberlerinin ve bu yönde bir taleplerinin olmadığını söyledi.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Milletvekili Mehmet Erdoğan, gazetecilerin sorunlarını da yanıtladı. Bir süredir kent kamuoyunun gündemi olan ve büyük tepki tepki Gar Lokantası’nın binasının VIP Salonu olarak değiştirilmesi yönündeki karardan haberlerinin olmadığını söyleyen Erdoğan, “Ben ve diğer milletvekili arkadaşlarımın öyle bir talebi olmadı. Karardan da herkes gibi sonradan haberimiz oldu. Ulaştırma Bakanımızı ziyaret ettiğimizde başka sorunlarla birlikte bu konuyu da gündeme getirdik. Bakan beyin de haberi yokmuş. Konuyla ilgileneceğini söyledi” diye konuştu.